Kto i dlaczego?

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, którzy chcieli dać dostęp użytkownikom kochającym swoje samochody do najwyższej jakości usług z zakresu autokosmetyki. Nie każdy wie, że jego samochód zarówno nowy jak i używany może cieszyć się wyglądem lepszym niż w chwili gdy opuszczał salon. Jego lakier może  lśnić jak lustro, a kolor cieszyć oko niepowtarzalną głębią. Jego zabezpieczenia lakieru, podwozia czy profili zamkniętych sprawią, że zachowa on swój perfekcyjny stan i będzie utrzymywał wysoką wartość rynkową przez lata użytkowania. Zapewniają to:

Kto Panu to tak sp....? 🙂

KTO PANU to tak sp… to związek frazeologiczny niosący się szerokim echem po świecie motoryzacyjnym. Marka KTO PANU powstała w celu niesienia pomocy poprzez świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu szeroko pojętej autokosmetyki. Myjnie automatyczne lub ręczne nie stosujące dobrych praktyk i odpowiedniej chemii sprawiają, że samochody poruszające się po polskich ulicach mają wyblakły, zaniedbany lakier z tysiącami mikrouszkodzeń co przekłada się na jego mierny wygląd nawet po umyciu. Dzielimy się wiedzą i niesiemy pomoc aby Twój samochód wyglądał znowu jak nowy a nawet lepiej!

 

Nie postrzegamy się jako typowe studio auto detailingu. Naszą misją jest najwyższej klasy, kompleksowe zabezpieczanie powierzchni samochodów w zakresie lakieru, podwozia, profili zamkniętych, a także wnętrza. Profesjonalne usługi detailngowe mające na celu przywrócenie, a nawet przewyższenie pierwotnego stanu pojazdu są tylko środkiem do osiągniecia celu, którym jest pojazd: