Usługi główne

AUTODETAILING

Doprowadzenie Twojego lakieru do stanu idealnego, gotowego do nałożenia wysokiej klasy zabezpieczenia. Proces dopieszczenia każdego zakamarka Twojego samochodu, w którym pozbędziemy się z lakieru opiłków metali, pozostałości asfaltu, smoły, pyłów, zanieczyszczeń organicznych a następnie przeprowadzimy jedno lub kilkuetapową korektę lakieru.

POWŁOKI OCHRONNE

Odpowiednio przygotowany lakier lub wnętrze zabezpieczymy specjalną powłoką ochronną:

– powłoką ceramiczną o trwałości do 5 lat,

– powłoką polimerową o trwałości 6 miesięcy,

– woskiem na bazie carnauby o trwałości od 3 do 6 miesięcy.

ANTYKOROZJA

Rdza jest zmorą nie tylko aut używanych ale coraz częściej samochodów nowych, które fabrycznie są coraz gorzej przed nią zabezpieczane. Nasze środki do antykorozji renomowanej firmy WAXOYL to 80 lat doświadczenia w zabezpieczaniu podwozia i profili zamkniętych przez rdzą. 

> Rekomendujemy zabezpieczanie samochodów od nowości.

Inne

REGENERACJA REFLEKTORÓW

Idealnie transparentne klosze reflektorów to zarówno świetny wygląd jak i bezpieczeństwo podróżowania. Klosze, które z czasem matowieją zmniejszają przepuszczalność emitowanego światła i widoczność na drodze. Zabieg regeneracji reflektorów przywraca pełną przepuszczalność światła i zabezpiecza je przed zużywaniem.

WNĘTRZE

Detailingowe czyszczenie wnętrza pojazdu wraz z praniem tapicerki stanowi solidny fundament pod impregrancję tapicerki, która sprawia, że brud, jedzenie czy płyny różnego pochodzenia nie wnikają w powierzchnię tapicerki. 

Jest to usługa obowiązkowa dla posiadaczy dzieci i podróżujących ze zwierzętami!

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

Niewidzialna wycieraczka zapewni Ci wyjątkową hydrofobowość przedniej szyby przez co żaden deszcz nie będzie dodatkowo utrudniał Ci podróżowania.