Nasz zespół

Nasza branża to rzemiosło, które muszą tworzyć pasjonaci, ludzi z doświadczeniem w bezpośredniej pracy na samochodzie jak i w branży motoryzacyjnej, osoby kochające samochody. Kto Panu to unikalna mieszanka kompetencji najwyższej klasy detailerów, osób z doświadczeniem w zarządzaniu punktami motoryzacyjnymi i organizacją ich pracy. 

Michał

Współzałożyciel KTO PANU, pasjonat motoryzacji od lat związany z branżą. Przeszedł całą ścieżkę kariery zarządzając sprzedażą detaliczną i flotową w największych autoryzowanych placówkach renomowanych marek aby finalnie rozpocząć indywidualną drogę rozwoju zawodowego. Zawodowo związany z branżą czystości oraz inżynierią sanitarną, właściciel m.in. takich marek jak czyszczeniewentylacji.com , pomiarywydajnosci.pl, z sukcesem od lat rozwija równolegle kilka projektów współpracując z największymi partnerami na rynku europejskim.

Andrzej

Współzałożyciel KTO PANU, pasjonat motoryzacji, od najmłodszych lat interesujący się autokosmetyką. Wieloletni członek grup i klubów motoryzacyjnych. Jako absolwent MBA, zawodowo związany z marketingiem i zarządzaniem projektami, właściciel agencji Alpha Brand/reklamini.pl. Z branżą autodetailngową współpracuje z dystrybutorami najwyższej klasy środków, od których czerpie inspiracje i wiedzę specjalistyczną.